AcasaAcasa  Cont Premium  CautareCautare  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi|

[Greii] Ai o comunitate, dar te-ai saturat de probleme? Vino pe Greii.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
TroJaNu4U
Fondatori

Lei în mână Lei în mână : 1351
Multumiri primite : 23
Varsta : 18
MesajSubiect: [Greii] Ai o comunitate, dar te-ai saturat de probleme? Vino pe Greii.
Vin Iun 17, 2016 9:20 am

Zilnic observ cate comunitati noi apar, dar in doua, trei zile dispar. De aceea m-am gandit la o mica "propunere". Daca ai o comunitate si te-ai saturat de problemele intampinate pe aceasta, renunta la ea si vino pe Greii. De ce sa renunti la comunitatea ta si sa vii pe Greii? Renuntand la comunitatea ta si venind pe Greii putem dezvolta mai mult o comunitate, astfel existand sansa de a ajunge una dintre cele mai populare comunitati. Fondatorul principal va avea grad pe aceasta comunitate (Gradul oferit depinde de comunitatea afiliata, insa se poate oferi si Administrator), aceasta isi poate aduce si trei, patru oameni de pe vechea comunitate si sa primeasca grade aici.

Oricine vrea sa se afilieze comunitatii Greii Romania sa ma contacteze prin PM.

Acceptam orice fel de comunitate, indiferent de domeniul de activitate al acesteia.

Sus In jos
http://greii.forum.st
Vlad.
Moderatori

Lei în mână Lei în mână : 155
Multumiri primite : 1
Varsta : 19
MesajSubiect: Re: [Greii] Ai o comunitate, dar te-ai saturat de probleme? Vino pe Greii.
Sam Iul 15, 2017 1:13 am

foarte bine!

Sus In jos

[Greii] Ai o comunitate, dar te-ai saturat de probleme? Vino pe Greii.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1

Greii Community™ :: General :: Administraţie :: Anunţuri-