AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi|

[FS]DMV

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
Raul4u
Raul4u

Retired Staff Member
StatusOnly CS:GO.
Mesaje : 42
Lei în mână Lei în mână : 1110
Multumiri primite : 0
Locație : oradea
Avertismente Avertismente : 0 din 3
 [FS]DMV Empty
MesajSubiect: [FS]DMV
 [FS]DMV I_icon_minitimeLun Iun 20, 2016 11:28 am


Salut. Am facut o multime de fs`uri,asa ca m-am gandit sa postez unul dintre ele

Acest fs consta in examen pentru permisul auto sau permisul de zbor. de la DMV, puteti lua deasemenea si licenta de port-arma.
Pentru permisul auto si cel de zbor, trebuie sa dati un test, un traseu. daca loviti masina/avionul de mai multe ori sunteti respins, la fel si daca parasiti masina/avionul

Comenzi:

/licenses - va apare dialogul, sa selectati pentru ce licenta vreti sa dati test



Nu o sa va explic mai multe, va las sa il luati si sa il testati voi


Download: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]




Fs`ul l-am facut in romana,apoi l-am tradus in engleza.Acest fs a fost facut de mine,il foloseam inainte pe server, iar acum m-am gandit sa-l postez.


EDIT: O singura problema : trebuie sa puneti voi pickupurile de la intrare si iesire din dmv si /enter || /exit. nu am avut timp sa pun, l-am tradus in engleza si l-am postat aici.


Daca gasiti un bug lasati post reply,desii nu cred ca este deoarece l-am folosit cam 2 luni pe server si am reparat toate bugurile. este bun pentru serverele RP/GF


Sus In jos
Vlad.
Vlad.

Moderatori
 [FS]DMV OW7RCMX
Mesaje : 153
Lei în mână Lei în mână : 155
Multumiri primite : 2
Locație : Florida
Avertismente Avertismente : 0 din 3
 [FS]DMV Empty
MesajSubiect: Re: [FS]DMV
 [FS]DMV I_icon_minitimeLun Mar 20, 2017 4:45 pm


inchis:. Pentru eviatrea spamului.


Sus In jos

[FS]DMV

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1

Greii Community™ :: Jocuri - Tutoriale şi resurse :: San Andreas Multiplayer :: Filterscript-uri-