AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi|

Sexul cu 69 de mirari

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
Blayde
Blayde

Membru Inregistrat
Mesaje : 55
Lei în mână Lei în mână : 203
Multumiri primite : 0
Locație : Pe Forum:D
 Sexul cu 69 de mirari Empty
MesajSubiect: Sexul cu 69 de mirari
 Sexul cu 69 de mirari I_icon_minitimeSam Mai 11, 2013 11:35 pm


Chiar şi în nopţile fără lună plină, în care ar trebui să dorm tun, tot la asta mă gândesc: de ce, domnule, nu sunt şi eu echipată să fac parte din sofisticatul club 69?

Este fieful celor destupaţi la minte, acest 69. Nişte oameni care au trecut de stadiul primar, când sexul de orice fel era mulţumitor. O mână de oameni cultivaţi, plimbaţi prin lume, care au citit cărţi groase, au văzut filme destule şi au glisat către un stadiu superior de lifestyle în pat. 69 e cireaşa de pe tortul dormitorului. Ai 69, ai parte.

Chiar dacă atunci când aminteşte de susnumitul procedeu, în obraz îi apare şi nişte roşeaţă, entuziastul de 69 este un om dezinhibat. Ca şi cum ar fi o chestie destul de ruşinoasă, dar trebuie să fii foarte deschis la minte şi să o laşi în viaţa ta. Uită-te la el: are sofisticarea necesară să aplice 69, dar crede totuşi că informaţia trebuie pomenită cu perdea.

Doamnelor, domnilor, îmi doresc şi eu, sincer, să fiu în rândul lumii. Vreau şi eu să funcţionez în sistem full-service. Să ofer partenerului meu de pat toate dulceţurile şi cofeturile pe care şi le-ar putea dori. Căci altfel, cine ştie, o să vrea, poate, să cumpere de la alte magazine, mai deschise şi mai prietenoase.

Am martori care pot certifica faptul că, atunci când îmi place un sex, nu mă feresc de varianta lui orală. Şi, de fapt, o să fiu sinceră: mă avânt în el, de câte ori pot, cu drag şi simţ de răspundere. Deci nu ăsta ar fi motivul, neplăcerea de a dezmierda oral celălalt sex. Şi nici nu pot fi ipocrită şi să zic că nu-mi place să mi se facă mie operaţiunea asta. Ce e oral tuturor ne place şi nici eu nu fac excepţie. Am încercat de multe ori să intru pe masa de operaţii 69 fără prejudecăţi, cu ochi noi şi inocenţi, sperând că pofta mea va veni mâncând. Şi, uite, în sfârşit m-am luminat. Fiecare acţiune luată în mod separat mă bucură nespus, dar, puse împreună, îmi strică toată armonia. Pentru că să faci sex oral într-un mod performant, dorind să obţii şi rezultate concrete, nu e ceva chiar la îndemna oricui. Şi, odată ce mă implic în acţiunea asta, sunt aşa de concentrată, încât nu mai pot să fiu atentă la ce mi se întâmplă la celălalt capăt.



Toate energiile şi gândurile mele sunt îndreptate spre sexul lui. Aşa încât, oricât de minunat ar fi descântecul oral primit cadou în acelaşi timp, nu face decât să mă încurce în treaba mea. În plus, sunt pusă să stau în poziţii complet incomode, din care nu pot aborda cum trebuie tema ce-mi şade dinainte. Colac peste pupăză, şi el stă incomod pentru ceea ce tocmai încearcă să-mi facă, şi nu puţine sunt dăţile când sufăr tot felul de neplăceri din cauza modului împins-smuls în care merg lucrurile în acest parteneriat.

Şi, în timp ce trec prin toate astea, mă apucă o ciudă groaznică. O frustrare izvorâtă din faptul că sexul oral care mi se face se va duce pe pustii şi nu voi putea să îl degust, deşi bărbatul cu care sunt împletită ca la circ are credinţa fermă că tocmai mă duce la cer. Cum ştiu că o să mai treacă probabil ceva timp până când o să am parte din nou de acest deliciu, îmi pierd cumpătul; nu mai pot să mă concentrez ca să-mi fac bine treaba, d-apăi să îndur irosirea unui cunnilingus. Şi atunci îmi vine să opresc tot şi să trag nişte concluzii cu voce tare. Uite, fără supărare: mai bine "I’ll show you mine, you show me yours", dar pe rând, aşa.

Pe scurt, atât mi-a mai rămas. Să mă mir de 69 de ori că oamenilor poate să le placă cu atâta îndărătnicie poziţia asta. O năzdrăvănie care mi se pare că nici măcar nu-şi merită numele ăsta, de poziţie. Pentru că, hai să fim serioşi: nu e propriu-zis o poziţie sexuală, în adevăratul sens al cuvântului. Ci este mai degrabă vorba despre doi parteneri care se tatonează în cel mai apropiat şi personal mod cu putinţă, înainte de a face sex pe bune. Un fel de sex oral de mântuială, în mod sincron, în loc de sex oral de calitate, de tip mono.
Ştiţi probabil felul ăla de mâncare chinezească, porc cu cinci miresme. Ei bine, atitudinea mea faţă de poziţia asta nu poate fi decât sexul cu 69 de mirări.


Sus In jos
TroJaNu4U
TroJaNu4U

Fondator
Gr
Grad2
Activ
 Sexul cu 69 de mirari OW7RCMX
StatusUnë e di që ju doni të shihni se çfarë do të thotë kjo.
Mesaje : 741
Lei în mână Lei în mână : 1352
Multumiri primite : 25
Locație : Albania
Avertismente Avertismente : 0 din 3
 Sexul cu 69 de mirari Empty
MesajSubiect: Re: Sexul cu 69 de mirari
 Sexul cu 69 de mirari I_icon_minitimeDum Mai 12, 2013 8:23 am


laughing tare..


Sus In jos
https://greii.forum.st

Sexul cu 69 de mirari

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1

Greii Community™ :: Altele :: Timp-Liber :: Viaţa de zi cu zi-